بادی میست لاوپوشن شکوفه بوسه بلوسوم کیس اوریفلیم

Blossom Kiss Fragrance Mist Oriflame
قیمت 310,000 تومان (موجود) 345,000 از اینا هم خوشت میاد

75 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 38526

تخفیف مشتریان 5%

درباره بادی میست لاوپوشن شکوفه بوسه بلوسوم کیس اوریفلیم بیشتر بدانیم

اگر به دنبال عطری سبک و گلی هستند این عطر کاملا برای شما ساخته است. عطری که برای استفاده روزمره مناسب است. این میست عطر معمولاً در مقایسه با ادو پرفیوم یا ادو تویلت، غلظت و رایحه سبک تری دارند، که آنها را برای طراوت بخشیدن به بدن شما طراحی شده اند. این عطر دارای نت‌هایی با رایحه‌ای لطیف و گلی است که اغلب با نت‌های میوه‌ای ترکیب شده است تا رایحه‌ای دلپذیر و پوشیدنی ایجاد کند.

بگذارید شور شکوفا شود

با این میست خوشبوی خوش ساخت خود را در دنیایی نفسانی و رویایی غرق کنید.

چشمان خود را ببندید و خود را تسلیم احساس مست کننده یک بوسه عاشقانه کنید.

بادی میست با رایحه ای پیچیده و فراگی و رایجه با انجیر آبدار و گوشتالو که رویایی و پرشور به نظر میرسد.

درباره این عطر

با این عطر شور و شوق شکوفا می شود و خود را در دنیایی پر از حس و رویایی خواهید یافت که غباراین عطر و ساختار ظریفش غرق در مستی خواهید شد. با این عطر شور و شوق شکوفا می شود و خود را در دنیایی پر از حس و رویایی خواهید یافت که غباراین عطر و ساختار ظریفش غرق در مستی خواهید شد. این عطر، عطری که قطعا برای شما ساخته شده است:؛ حاوی آکورد اعتیاد آور Soft Kiss آمیخته با نت های انجیر آبدار و وانیل مخملی در بستری از شکوفه های لیلیوم. با این عطر پوست خود را با ظرافت در پوششی شاداب و گلدار و میوه ای قرار دهید.

عطر محصور کننده Love Potion Blossom Kiss Mist که فقط برای شما ساخته شده است با آکورد Soft Kiss تشکیل شده از نت های انجیر شیرین آبدار آغاز شده و به رایحه دل انگیز وانیل مخملی می رس و رایحه شکوفه های لیلیوم، گلی و میوه ای به پایان میرسد.

خانواده رایحه: شرقی - وانیلی - میوه ای

نکات کلیدی:

نت آغازین: انجیر پالپی

نت میانی: شکوفه زنبق

نت پایانی: وانیل مخملینکاتی برای استفاده از بادی میست لاوپوشن شکوفه بوسه بلوسوم کیس اوریفلیم

عطر را در سراسر بدن خود یا مستقیماً روی نقاط نبض: گردن یا مچ دست بمالید.مواد تشکیل دهنده بادی میست لاوپوشن شکوفه بوسه بلوسوم کیس اوریفلیم

All Ingredients

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090نظرات مشتری ها (1 نظر)

لیلی

سوال و نظر خودتون را درباره بادی میست لاوپوشن شکوفه بوسه بلوسوم کیس با ما به اشتراک بزارین


محصولات مرتبط(موجود) : 3 عدد