کرم دورچشم 8ساعت خواب وانت اوریفلیم

8 Hour Sleep Eye Cream WAUNT Oriflame
ناموجود بجاش اینو بخر

15 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 41353

درباره کرم دورچشم 8ساعت خواب وانت اوریفلیم بیشتر بدانیم

کرم دور چشم روشن کننده با اپلیکاتور 5 رول که فوراً پف چشم ها را از بین می برد، سیاهی و کیسه های زیر چشم را روشن میکند و کاهش می دهد. دور چشم را فورا روتوش می کند. از سری محصولات مراقبت از پوست وگان

پف چشم های پف کرده را مانند یک خواب عالی در چند دقیقه از بین می برد!

اثر روشن کننده فوری دور چشم

به طور قابل توجهی کیسه های زیر چشم را کاهش می دهد.

کرم دور چشم با خاصیت روتوش فوری فوراً از شر چشم های خسته خلاص شده و دور چشم را روشن می کند.

روشن می کند

فرموله شده با پلی فنول های آووکادو بالا که ثابت شده است سیاهی دور چشم را روشن می کند، لکه های قهوه ای را کاهش می دهد و درخشندگی کلی پوست را بهبود می بخشد.

DEPUFFS

اپلیکاتور 5 رول برای ماساژ ملایم پوست شما در حین استفاده طراحی شده است. این ترکیب با مواد تشکیل دهنده به کاهش فوری کیسه های زیر چشم و ظاهر خسته با حمایت از میکروسیرکولاسیون بهبود یافته و رفع احتقان زیر چشم کمک می کند.

محو می شود

فرموله شده با پودرهای محو کننده که حلقه های تیره را برای جلوه روتوش فوری پنهان می کند.

هیدراته می کند

فرمول مجلل حاوی مرطوب کننده های نگهدارنده رطوبت و فناوری HydroSphere است که از نظر بالینی ثابت شده، هیدراتاسیون عمیق و طولانی مدت را به بیرون انتقال می دهد.

بافت

بافت نرم و سبک که با اپلیکاتور 5 رول به راحتی روی پوست شما می لغزد. این محصول بدون درخشش، فرموله شده و حالت سفیدی به جا نمی گذارد.

رویکرد متوازن به فرمولاسیون

•عصاره آووکادو موجود در این محصول از آووکادوهای ارتقا یافته استخراج می شود که به جای هدر رفتن، برای روغن گیری، فشرده می شود.

• عصاره بلوط ما از بلوط درختان بلوط ارگانیک که در فرانسه رشد می کنند، تهیه می شود.

• فرموله شده بدون پارابن، روغن معدنی و SLS.

وگان

این فرمول با مواد تشکیل دهنده تایید شده سازمان وگان ایجاد شده است و در The Vegan Society™ ثبت شده است.

مناسب برای همه انواع پوست

این یک محصول یونیسکس است که برای همه رنگ‌ها و انواع پوست، از جمله پوست‌های حساس، به زیبایی طراحی شده است. بافت به گونه ای فرموله شده است که از باقی ماندن ظاهری براق یا ریختگی سفید جلوگیری کند.نکاتی برای استفاده از کرم دورچشم 8ساعت خواب وانت اوریفلیم

زمان: صبح و شب بعد از پاکسازی استفاده شود.

چگونه: سر اپلیکاتور را در موقعیت روشن قرار دهید. مقداری از محصول را به اندازه دانه برنج فشار دهید و روی پوست تمیز و خشک بمالید. با اپلیکاتور، ناحیه زیر چشم و روی قوس زیر ابرو را با 5 تا 10 ضربه برای هر چشم ماساژ دهید. از پلک های بالایی و مژه ها خودداری کنید. بعد از استفاده، سر اپلیکاتور را خاموش کنید.نظرات مشتری ها (1 نظر)

فدائی

واقعاسایت شماازهمه عالیتره


محصولات مرتبط(موجود) : 22 عدد