کرم روز ضدپیری بازگرداننده سن اپتیمالز اوریفلیم

Optimals Age Revive Day Cream SPF 15 Oriflame
ناموجود بجاش اینو بخر

50 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 42548

درباره کرم روز ضدپیری بازگرداننده سن اپتیمالز اوریفلیم بیشتر بدانیم

این کرم ضد پیری روز با هدف کمک به محافظت از پوست در برابر متجاوزان محیطی مانند آلودگی و آسیب اشعه ماورا بنفش UV توسط متخصصان تغذیه پوست تهیه شده است.

تعادل مناسب مواد مغذی مفید پوست در این کرم ضدچروک مانند مواد معدنی ، قندها و اسیدهای آمینه از Silver Birch Leaf ، که با فناوری کاملاً قدرتمند Multi Renewal8 تقویت شده است.

بعلاوه ، فلاونوئیدهای موجود در Redcurrant که در این کرم ضد پیری تعبیه شده به جلوگیری از پیری زودرس برای پوست سفت و انعطاف پذیر کمک می کند.

این محصول ضد چروک دارای یک ژل سبک و براق است که به سرعت جذب می شود ، پس از استفاده از این معجزه ضدپیری، احساس پوستی مرطوب و نرم ایجاد می شود.

استفاده کنید: به عنوان دفاع روزانه خود برای محافظت از پوست در برابر پیری زودرس

تغذیه پوست: مواد معدنی ، قندها و اسیدهای آمینه از برگ توس نقره ای / فلاونوئیدها از فناوری Redcurrant / Multi Renewal8

چگونه کار می کند: نشانه های متعددی از پیری را با مواد مغذی مفید پوست و منشا natural طبیعی هدف قرار می دهد که برای محافظت از پوست در برابر آسیب UV و پیری زودرس ضمن تقویت آبرسانی به پوست و تجدید اپیدرم ، کار می کنند.نکاتی برای استفاده از کرم روز ضدپیری بازگرداننده سن اپتیمالز اوریفلیم

چگونه: با استفاده از یک نقطه به اندازه نخود ، آن را روی گونه ها ، پیشانی و چانه بمالید. به طور مساوی ماساژ دهید ، تا زمانی که کرم کاملاً جذب شود.

کجا: در سراسر صورت ، اجتناب از دور چشم.

چه زمانی: در طول روز استفاده کنید. بعد از سرم ، روی پوست تمیز استفاده کنید.

نکته بهینه: قبل از استفاده از آرایش صبر کنید تا کرم کاملاً جذب پوست شود تا از یک ظاهر بی نقص اطمینان حاصل شود.نظرات مشتری ها (1 نظر)

بهبهانی

بعد از نوایج ها بهترین ضدچروک اوریفلیم من که واقعا راضیم


محصولات مرتبط(موجود) : 11 عدد