اسکراب لایه بردار اپتیمالز اوریفلیم

Exfoliating Face Scrub OPTIMALS Oriflame
قیمت 275,000 تومان از اینا هم خوشت میاد

75 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 42614

تخفیف مشتریان 5%

درباره اسکراب لایه بردار اپتیمالز اوریفلیم بیشتر بدانیم

لایه بردار چند فایده برای انواع پوست.

فرموله شده با مواد مغذی طبیعی پوست، اسکراب پاک کننده عمیق کرمی برای پاکسازی

این اسکراب لایه بردار برای لایه برداری و اصلاح پوست طراحی شده

برای کمک به به حداقل رساندن ظاهر منافذ، و ظاهری سالم پوست که احساس نرمی و لطافت می کند.

با پاکسازی سلول های مرده پوست به تحریک نوسازی پوست کمک می کند

این اسکراب لایه بردار منشاء طبیعی دارد با میوه و اسید لاکتیک و گرانول

اسیدهای میوه به لایه برداری لایه بالایی پوست کمک می کنند

لایه برداری یکی از مراحل مهم در روتین مراقبت از پوست است که بسیاری تمایل دارند آن را نادیده بگیرند، اغلب به اندازه کافی انجام نمی دهند یا بدتر از آن، زیاده روی می کنند. اگر به دلیل داشتن پوست حساس یا تجربه دردناک لایه‌برداری بیش از حد که باعث ایجاد پوستی آسیب دیده شده است، برای بازگرداندن لایه‌برداری به روال خود مردد هستید، وقت آن است که از نو شروع کنید.

هنگامی که به درستی و به طور منظم لایه برداری می کنید (اما نه خیلی اوقات)، از مزایای بسیاری از لایه برداری - از بهبود بافت و درخشش گرفته تا پوست شفاف تر و جلوگیری از پیری زودرس پوست - شگفت زده خواهید شد.

اسکراب لایه بردار صورت جدید Optimals یک اسکراب صورت برای انواع پوست است که برای لایه برداری کامل پوست طراحی شده است و آن را صاف و نرم نگه می دارد. این اسکراب لایه بردار توسط متخصصان تغذیه پوست فرموله شده است و با مواد مغذی قوی و طبیعی پوست از گیاهان بومی سوئد، مانند اسیدهای میوه سیب، آنتی اکسیدان های توت ، اسید لاکتیک و دانه های پوسته بادام با منشاء طبیعی ساخته شده است.

اسکراب پاک کننده عمیق موثر برای پاکسازی عمیق، لایه برداری و صاف کردن پوست کار می کند - برای کمک به آشکار شدن پوستی درخشان و سالم و پوستی که احساس نرمی و لطافت به شما می دهد.

مناسب انواع پوست.

بافت کرمی به همراه دانه های شکری غنی.نکاتی برای استفاده از اسکراب لایه بردار اپتیمالز اوریفلیم

روی صورت مرطوب بمالید، مطمئن شوید که از ناحیه چشم و لب خودداری کنید. به آرامی ماساژ دهید و با آب گرم بشویید. استفاده توصیه شده حداکثر 1-2 بار در هفته، هر زمان که به عنوان مکملی برای روتین مراقبت از پوست شما مورد نیاز باشد، توصیه می شود.

توجه: پاکسازی پوست اولین قدم برای داشتن ظاهری سالم است. پس از پاکسازی، به روتین مراقبت از پوست دلخواه خود ادامه دهید: تونر، کرم دور چشم، سرم، کرم های روز یا شب.نظرات مشتری ها (1 نظر)

لیلی

سوال و نظر خودتون را درباره اسکراب لایه بردار اپتیمالز با ما به اشتراک بزارین


محصولات مرتبط(موجود) : 9 عدد