تونیک ضدریزش اوریفلیم

Fall Resist Scalp Tonic Oriflame


قیمت 597,000 تومان از اینا هم خوشت میاد

75 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 44967

تخفیف مشتریان 5%

آنچه تولید کننده درباره این محصول میگوید:

یک تونیک موضعی پوست سر برای حمایت از رشد موی سالم از ریشه و کاهش ریزش مو، تقویت موهای تحت فشار و شکننده - باعث می‌شود موها قوی‌تر و ضخیم‌تر شوند و شادابی بیشتری داشته باشند.

تنها در 8 هفته موها را با ریزش کمتر و حداقل 3500 تار موی بیشتر در مرحله رشد تغییر می دهد - آزمایش بالینی در ترکیب با شامپو Fall Resist.

با ویتامین B3، پرو ویتامین B5 و پروتئین های ضروری از پپتید برنج به تقویت موهای نازک و شکننده کمک می کند.

بافت بی وزن و ابریشمی به سرعت جذب می شود بدون اینکه باقی بماند (در ریشه ها چربی به نظر نمی رسد !)

Fall Resist Scalp Tonic یک اکسیر موضعی است که برای حمایت از رشد موی سالم از ریشه و تقویت فیبرهای مو طراحی شده و باعث سلامت مو می شود.

این تونیک قوی ضدریزش مو با ترکیبات مراقبت از پوست (ویتامین B3 (نیاسینامید محافظ)، پرو ویتامین B5 و پروتئین های ضروری از پپتید برنج)، به بهبود شکل موها در 8 هفته کمک می کند، به طور موثر ریزش مو را کاهش می دهد و تراکم مو را افزایش می دهد تا موها قوی تر و ضخیم تر شوند. سرزندگی بیشتر در مو را با این محصول مقاوم کننده ریشه مو تجربه کنید.

حداقل 3500 موی بیشتر در مرحله رشد در 8 هفته ∆.

ریزش مو کمتر تنها در 8 هفته، افزایش تراکم مو.

بافت بی وزن و ابریشمی آن، مناسب برای موهای تحت فشار یا شکننده می باشد، به سرعت جذب می شود و هیچ اثری مخربی ندارد (ریشه ها را چرب نمی کند!)

Δ از نظر بالینی با استفاده از شامپو Fall Resist و Fall Resist Scalp Tonic تست شده استنحوه استفاده

صبح و شب روی موهای خشک یا مرطوب استفاده کنید. 4 پیپت تونیک را مستقیماً روی پوست سر بمالید و با نوک انگشتان ماساژ دهید (یا با استفاده از ماساژور پوست سر). آبکشی نکنید.اولین نظر باشید


محصولات مرتبط(موجود) : 5 عدد