ضدآفتاب چندمنظوره اپتیمالز اوریفلیم

OPTIMALS Multi-Protection UV Day Shield SPF 50 Oriflame
ناموجود بجاش اینو بخر

30 میل

محصول کشور: سوئد

کد کالا : 42671

درباره ضدآفتاب چندمنظوره اپتیمالز اوریفلیم بیشتر بدانیم

فلوئید ضدآفتاب روزانه چند منظوره با SPF 50. محافظت قدرتمندی در برابر اشعه های مضر UV و آلودگی های محیطی ایجاد می کند، ظاهر لکه های تیره را کاهش می دهد، سایر علائم پیری زودرس را بهبود می بخشد و آبرسانی فوری به پوست می دهد. بافت و رنگ پوست را بهبود می بخشد و پوست انعطاف پذیر و سالم به نظر می رسد.

فناوری PolluProtect و SPF 50 از پوست در برابر اشعه UV و آلودگی محافظت می کند

آنتی اکسیدان های میوه و برگ لینگون بری به محافظت در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند

فرمول سبک و با جذب سریع به عنوان یک پایه ایده آل برای زیر آرایش عمل می کند

قرار گرفتن روزانه در معرض عوامل خارجی مانند آفتاب تند و آلودگی می تواند پوست را کدر و کم آب کند - و همچنین به آسیب های پوستی مانند لکه های تیره و سایر علائم پیری زودرس کمک می کند.

Optimals Multi-Protection UV Day Shield SPF 50 مکمل ایده آلی برای روتین شما برای محافظت موثر در برابر متجاوزان خارجی است.

این محافظ روز قوی که با در نظر گرفتن تغذیه متعادل پوست طراحی شده است، توسط متخصصان تغذیه پوست ما ساخته شده است و دارای مواد مغذی پوست از گیاهان ویژه انتخاب شده بومی سوئد، فناوری های منشاء طبیعی و همچنین محافظت موثر در برابر آلودگی است.

محافظ نوآورانه پوست به ارائه محافظت قدرتمند در برابر اشعه های مضر UV و آلودگی کمک می کند، ظاهر لکه های تیره را کاهش می دهد، برای بهبود سایر علائم پیری زودرس عمل می کند و آبرسانی فوری به پوست می دهد.

بافت سبک و با جذب سریع به عنوان یک پایه ایده آل برای زیر آرایش عمل می کند و می تواند به راحتی در روتین مراقبت از پوست شما گنجانده شود - برای ایجاد پوستی انعطاف پذیر، درخشان و سالم.نکاتی برای استفاده از ضدآفتاب چندمنظوره اپتیمالز اوریفلیم

•صبح بعد از پاکسازی روی صورت و گردن بمالید و از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید.

•به خوبی روی کرم روز Optimals مورد علاقه شما کار می کند، زیرا بافت سبک آن به سرعت جذب می شود، که پایه ای عالی برای استفاده از آرایش ایجاد می کند. برای حفظ نیروی محافظت کننده در طول روز قابل استفاده مجدد است.

•توصیه می شود که این ضدآفتاب قوی با روتین کامل مراقبت از پوست برای حداکثر اثر ترکیب شود:

مرحله 1: تمیز کردن و پاکسازی با تونر

مرحله 2: کرم دور چشم

مرحله 3: تقویت (سرم)

مرحله 4: مرطوب کننده (کرم روز)

مرحله 5: Day Shield SPF50نظرات مشتری ها (1 نظر)

لیلی

سوال و نظر خودتون را درباره ضدآفتاب چندمنظوره اپتیمالز با ما به اشتراک بزارین


محصولات مرتبط(موجود) : 8 عدد