لاک پروکالر 60ثانیه آون

Pro Colour In 60 Seconds Nail Enamel Avon

رنگ: Intuitive Dark


قیمت 236,000 تومان از اینا هم خوشت میاد

10 میل

محصول کشور: آمریکا

کد کالا : 80722

تخفیف مشتریان 5%

درباره لاک پروکالر 60ثانیه آون بیشتر بدانیم

درباره این محصول:

زندگی برای تماشای خشک شدن رنگ خیلی کوتاه است. اکنون می‌توانید با لاک ناخن سریع و شگفت‌انگیز و با درخشندگی بالا، در عرض 60 ثانیه با یک لاک یک ناخن محشر داشته باشید.

سری بدون دردسر این لاک به شما امکان می دهد در کمترین زمان ناخن خود را مانیکور کنید!

لاک پروکالر 60ثانیه، به سرعت خشک می شود ( در عرض 60 ثانیه)، با رنگدانه های قوی که که فقط با یکبار استفاده از اپلیکاتور آن ناخن شما را کامل پوشش میدهد و رنگی براق و ماندگار را به شما ارائه می دهد. یک راه حل عالی برای هر دقیقه !

این لاک ناخن 3 در 1 هم یک لاک بیس است، هم پوشش رنگی دارد و هم تاپ کُت برای مانیکور فوری به شما میدهد که در عرض 60 ثانیه خشک میشود، که در نتیجه؛ پوشانندگی کامل دارد حتی با زدن یک لایه لاک، دررنگهای متنوع و با براقیت طولانی مدت. سرعت خشک شدن لاک به قدری است که هنگامی که یک دست، دست دیگر خود لاک میزنید، بدون نگرانی از پخش شدن لاک، و بلافاصله ممی توانید دست دیگر را نیز لاک بزنید؟ دقیقا! مینای ناخن ما فقط به 1 دقیقه زمان نیاز دارد تا کاملا خشک شود! فرمولاسیون 3 در 1 باعث ایجاد یک لایه بادوام و دارای مقاومت بیشتری در برابر آسیب ها ایجاد می کند، در حالی که رنگ پر رنگی دارد و براقیت آن تنها پس از 1 لایه لاک زدن، ناخن های شما را زینت می دهد! رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و وقت خود را برای مانیکور تلف نکنید!

• لاک ناخن در 60 ثانیه خشک می شود.

• در طیف وسیعی از رنگها موجود است.

• 10 میلی لیتر.نکاتی برای استفاده از لاک پروکالر 60ثانیه آون

قلم مو را در یک بطری فرو کنید و لعاب اضافی روی لبه بطری را بردارید. بعد، یک خط از وسط ناخن و دو خط دیگر در طرفین بکشید.

در عرض چند ثانیه با استفاده از برس Wide Express می توانید یک لایه رنگ بدون رگه با پوشش کامل داشته باشید.نظرات مشتری ها (1 نظر)

لیلی

سوال و نظر خودتون را درباره لاک پروکالر 60ثانیه با ما به اشتراک بزارین


محصولات مرتبط(موجود) : 2 عدد