برس زاویه دار رژگونه آون

Angled Blush Brush Avon
قیمت 412,000 تومان (موجود) 515,000 از اینا هم خوشت میاد

35 گرم

محصول کشور: آمریکا

کد کالا : 64392

تخفیف مشتریان 5%

درباره برس زاویه دار رژگونه آون بیشتر بدانیم

این برس رژگونه نرم و زاویه دار دارای الیاف متراکم است که آن را برای استفاده و فیدکردن و پخش کردن هر مدل رژگونه پودری و کرمی مناسب می کند تا رنگ رژگونه ظاهری تازه و طبیعی روی صورت ایجاد کند. دسته آن با پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده است و همچنین دوستدار محیط زیست است.نکاتی برای استفاده از برس زاویه دار رژگونه آون

استفاده با رژگونه:

برس را در محصول فرو کنید یا بچرخانید و سپس به آرامی بر لبه ظرف یک ضربه بزنید تا اضافه پودر از برس ریخته شود. سپس به آرامی بر روی استخوان گونه ها برس را بکشید، اگر صورت گرد دارید با حرکات دایره ای یا اگر صورت بلند یا الماسی دارید، با حرکت رفت و برگشتی رژگونه را فید کنید.

استفاده با پودر برنزر:

برس را در محصول فرو کنید یا بچرخانید و سپس به آرامی بر لبه ظرف یک ضربه بزنید تا اضافه پودر از برس ریخته شود. از استخوان‌های گونه شروع کنید، به شکل عدد 3 انگلیسی روی نقاط استخوان گونه‌ها و شقیقه، پیشانی و فک بکشید تا ظاهری آفتاب‌گیر داشته باشید.

استفاده با هایلایتر:

برس را در محصول فرو کنید یا بچرخانید و سپس به آرامی بر لبه ظرف یک ضربه بزنید تا اضافه پودر از برس ریخته شود. بالای استخوان گونه، بینی و کمان به صورت ضربه ای بزنید و سپس فید کنید.نظرات مشتری ها (1 نظر)

لیلی

سوال و نظر خودتون را درباره برس زاویه دار رژگونه با ما به اشتراک بزارین


محصولات مرتبط(موجود) : 13 عدد